Tekirdağ Çilingir Fiyatları Nedir - Tekirdağ 7/24 Çilingir Hizmeti 0543 590 43 46

Tekirdağ Çilingir Fiyatları Nedir ?

Tekirdağ ili ve çevresinde güncel çilingir fiyatları değişkenlik göstermektedir. Öncelikle hepimizin başına gelebilecek anahtar unutma, kilit sisteminin bozulması gibi yılda 1-2 defa yaşanabilecek sorunlarda yardım talep ettiğimiz çilingir hizmeti, gerek kapı kilidini değiştirmek istediğimizde gerekse anahtarı unuttuğumuzda acil olarak yardımımıza koşmaktadır. Hizmet bedeli olarak ise 40 TL'den başlamaktadır. Kapı kilidinin cinsi ve anahtar özelliğine göre değişkenlik göstermektedir.Kapı Açma Fiyatları ?

Farz edelim ki kapıda kaldınız ve kapı açma fiyatı konusunda tam bir bilgiye sahip değilsiniz. Bizi 7/24 arayıp bilgi alabilir hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Sizlere söyleyebileceğimiz fiyat 2019 yılında 50 TL gibi uygun bir rakam olacaktır. Elbette kapı kilidiniz açıldıktan sonra kilit değiştirmek isterseniz anlaşmalı olduğumuz kilit firmalarından sizlere uygun kilit sistemini yine uygun fiyata uygulayacağımızı bilmenizi isteriz.

Kasa Açma Fiyat Listesi 2019

Her konuda bilgi verdiğimiz gibi sizlere kasa açma fiyatları hakkında da bilgi vermek isteriz. Kasa açmak günümüzde 90 TL ile 400 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Fiyatının kapı açma fiyatlarından farklı olmasının sebebi ise çelik kasanın farklı düzenekler ile çalıştığını belirtmemiz gerekmektedir.

Çelik Kapı Kilit Açma Fiyatları

Çelik kapı kilidi açma konusunda her zaman düzgün ve sistemli çalışma yapılması gerekmektedir. Çünkü bu kilit sistemlerinin çalışma prensipleri ve tuzak sistemleri birbirinden farklı olabilir. Güncel tekirdağ çilingir çelik kapı açma fiyatları ise 70 TL ile 300 TL arasında değişmektedir.